Welcome to Na Krawedzi 2.0

Gadka o jazdy na krawędzi i nie tylko
admin
Site Admin

Welcome to Na Krawedzi 2.0

Postautor: admin » sob lis 19, 2016 12:46 pm

Heja, tu pisze wasz yyymerkanski twardziel który zawsze ma swoje zdanie ale brakuje mu ortografii do wyrazenie sie...

To ja odpaliłem ponownie ten forum z nadzieja ze znowu wróci chęć do dzielenie się wiadomości o naszej pasji – snowboard, i szczególnie jeżdżenie „na rantach” jak jeden niefortunny instruktor to nazwał. Wiem ze fora internetowe się robią passe i wszystko już leci na Facebook i inne powierzchowny media... niestety takie czasy, może tak sie stanie ze sam tu będę siedział i kisił w własnych sosach.

No to niech kisze, i serdecznie witam innych kiszących na forum Na Krawedzi wersja 2.0, musicie od nowa się zarejestrować bo to jest całkowita nowa strona, nowa administracja. Tu jest neutralny grunt, kazda marka/deska/opinia/styl jazdy jest mile widziany. Jest regulamin ale będzie luźne przestrzegane, również imprezy komercyjne i reklamy związane z karwingiem są mile widziane, bo jak inaczej można promować nasz sport jeśli ci którzy inwestują w nim nie maja jak się reklamować?

Zapraszam do dyskusji,
michael

Awatar użytkownika
Artemis

Re: Welcome to Na Krawedzi 2.0

Postautor: Artemis » ndz lis 20, 2016 10:02 am

Chciałabym powiedzieć coś ambitniejszego ale powiem tylko tyle: "CIESZĘ SIĘ JAK NIE WIEM CO!" :D mogę się tu kisić z Tobą :D
Wolność wymaga odwagi

Awatar użytkownika
rob_dh

Postautor: rob_dh » wt lis 22, 2016 12:40 pm

Michael, fajnie, że strona znów się pojawiła! :D

balzak

Postautor: balzak » czw lis 24, 2016 12:40 pm

Cieszę się, że forum wróciło. Oby najbliższy sezon uraczył nas wreszcie dobrymi warunkami!

simon

Postautor: simon » ndz lis 27, 2016 1:38 pm

Witajcie,
Cieszę się że powstało forum i że zupełnie przypadkowo i tylko przez maila poznałem jak rozumiem MIchaela - Admina :)
Mam nadzieję, że uda mi się spotkać z Wami jakoś w sezonie i skorzystać z Waszych cennych rad :)

pindeL

Postautor: pindeL » pn lis 28, 2016 9:03 pm

Milo znowu tu być :)

ztankoz

Postautor: ztankoz » wt lis 29, 2016 10:07 pm

Cześć Wam i chwała za reaktywację.
Jako domorosły "klimateriolog" i "meteorytopata" obiecuję, że ta zima będzie odpowiednia.

beja

Postautor: beja » sob gru 31, 2016 9:47 am

Hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, witam Was Kochani, aż mi kopara dziś opadła i gorąco na sercu zrobiło ,że nasze Forum reaktywowane. Chwała Ci za to Panie.

Pzd beja

michael

Postautor: michael » ndz lut 05, 2017 1:52 pm

Kilka osob mnie o to pytalo wiec napisze to tez na forum.

Forum jest całkowicie nowy, czyli musicie od nowo założyć konto używając starego (albo jakies nowego) nicka.

Wróć do „Społeczność”