Beskid Sport Arena Szczyrk

Wyjazdy, eventy, spotkania (komercyjne również)
Awatar użytkownika
Artemis

Beskid Sport Arena Szczyrk

Postautor: Artemis » wt gru 27, 2016 9:46 pm

Hej, byłam, widziałam, zjeżdżałam więc opiszę.

Warunki jakie są, każdy widzi więc nie bardzo można się do nich przyczepiać. Zresztą pod tym względem BSA na serio dała radę. Łatwiej mi chyba będzie to opisać na zasadzie: plusy/minusy, więc zacznijmy:

+ szerokie trasy - serio szerokie. Mówiąc "szerokie" mam na myśli takie, że na czerwonej na górze, można spokojnie robić dwie wykładki na tej samej wysokości i raczej się nie zderzyć. Ale może nie próbujcie bo jednak jest to słowo klucz "raczej" ;)
+ kanapy - niby żaden cud techniki ale 6 osobowa kanapa z opuszczanym daszkiem robi robotę.
+ długie trasy - 1200 i 1000 m w najdłuższych odsłonach.
+ wyciągi - można jeździć na całych trasach (długich) a można też np. tylko na czerwonej na górze, która ma swój orczyk. Niby nic ale biorąc pod uwagę, że dziś właśnie tam jeździło mi się najlepiej - świetna opcja.
+ muza - DJ Karola daje radę :D
+ parkingi - dużo i za darmo!
+ przygotowanie trasy - cóż, nie ma co szaleć, zima jest jaka jest ale poza małymi grudkami lodu (mieszczącymi się w mojej dłoni), kilkoma zlodowaceniami i jednym fragmentem gdzie nazbierało się dużo sypkiego, było ok. Jeśli nie ratrakowali po południu (a chyba nie) to podołali.

- tunel! Tunel to masakra, dziś już rozsmarowałam się na ścianie bo jakiś głąb wywalił się na środku i zamiast natychmiastowo przekicać na bok to on się zbiera. W efekcie nie wyrobiłam i przy sporej prędkości (tu mój błąd) przytarłam o ścianę. Deska cała, spodnie przetarte, kurtka rozdarta, biodro mocno stuknięte. Dodam tylko, że ściany niczym nie osłonięte - beton.
- brak głośników przy kanapie :(
- wąskie gardła zarówno przy wchodzeniu na stok (obok ogródka) jak i przy zjeżdżaniu z wyciągu. Kanapa na 6 osób ale tak na serio na stok wjeżdżać trzeba dwójkami.

Jeśli coś pominęłam to pytajcie, byłam dziś od 18 do 20.

P.S. Jeśli ktoś Was spotka na twardych deskach i powie, że na otwarciu była taka laska na twardej i nie umiała jeździć, to udawajcie, że nie wiecie o kogo chodzi, mniej wstydu dla Was i dla mnie :D
Wolność wymaga odwagi